تعداد کاربران EA Play به مرز 13 میلیون نفر رسید

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در سال گذشته تغییرات بزرگی را در سرویس اشتراکی بازی‌های خود یعنی EA Play اعمال کرد. در حال حاضر، این سرویس بر روی اکثر پلتفرم‌های از جمله کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن در دسترس هستند. مدتی پیش نیز این سرویس به صورت رایگان در اختیار دارندگان سرویس Xbox Game Pass Ultimate قرار گرفت.

به نظر می‌رسد این تصمیم شرکت الکترونیک آرتس برای عرضه‌ی سرویس EA Play بر روی پلتفرم‌های مختلف، با استقبال بسیار خوب هواداران روبه‌رو شده است. در جریان جدیدترین گزارش مالی خود، شرکت الکترونیک آرتس تایید کرده است که حدود 13 میلیون کاربر، در حال حاضر اشتراک سرویس EA Play را در اختیار دارند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر ارشد اجرایی شرکت الکترونیک آرتس، در جریان این کنفرانس خبری بیان کرده است:

ما در حال گسترش سرویس اشتراکی خود هستیم. ترکیب موفق سرویس EA Play با سرویس Xbox Game Pass Ultimate باعث گسترش سریع‌تر سرویس اشتراکی ما شده است و در حال حاضر نزدیک به 13 میلیون بازی‌باز بر روی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، استیم و نرم‌افزار خود ما، مشترک این سرویس هستند.

در ماه نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، تعداد کاربران سرویس EA Play به 6.5 میلیون نفر رسید. با توجه به آمار جدید منتشر شده، انتشار این سرویس بر روی پلتفرم‌های مختلف و ترکیب آن با سرویس اشتراکی بازی‌های شرکت مایکروسافت، تعداد کاربران این سرویس را دو برابر کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
ویدئوی جدیدی به معرفی بازی Total War Warhammer 3 می‌پردازد
سازندگان بازی Subnautica برای ساخت نسخه‌ی دوم علاقه‌مند هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست