بخش کراس ‌پلی Outriders هم ‌اکنون کاملاً قابل بازی است

تاریخ انتشار:                                                              2021-04-01

سبک:                                                        Third Person Shooter

سازنده:                                                               People Can Fly

ناشر:                                                                       Square Enix

امتیاز ایران استریمر:                                                                8.5

استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) سرانجام اولین به‌ روزرسانی بزرگ عنوان Outriders را منتشر کرد. در این به ‌روزرسانی، مشکلات حالت کراس ‌پلی برطرف شده و اکنون کاملاً میان کنسول‌ های ایکس ‌باکس، پلی ‌استیشن و رایانه ‌های شخصی قابل بازی است.

براساس اطلاعات منتشر شده، تیم توسعه‌دهنده در تلاش است تا به‌ زودی مشکلات مربوط به حذف آیتم‌ ها در موجودی (Inventory) گیمر ها در Outriders را برطرف کند. بخش کراس ‌پلی این بازی با مشکلاتی مواجه شده بود که اکنون با آخرین به‌ روزرسانی، کاربران می‌توانند در پلتفرم‌ های مختلف به تجربه‌ آن با یکدیگر بپردازند. ابتدا قرار بود این به‌ روزرسانی مشکلات مربوط به حذف آیتم‌ ها در موجودی را رفع کند، اما گزارش ‌های بیشتر در این خصوص موجب شد تا تیم توسعه‌ دهنده زمان بیشتری را برای برطرف کردن این مشکل بگذارد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

این به ‌روزرسانی تنها با ارزش‌ترین آیتم ‌های از دست رفته مانند Epics و Legendaries را بازیابی می‌کند و به احتمال زیاد موجودی مملو از تجهیزات آبی را بازیابی نخواهد کرد. علاوه بر این، آیتم‌های بازیابی شده ممکن است دقیقاً همان آمار گمشده را نداشته باشند

مواردی که قبل از وقوع ذخیره خودکار بدست آمده ‌اند، فعلاً بازیابی نخواهند شد و هرگونه بازیابی آیتم فردی توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) رسیدگی خواهد شد. این مسائل و موارد دیگر باعث شده است که سازندگان به هر بازی‌بازی که Outriders را در دو هفته‌ اول انتشار تجربه کرده است، یک بسته‌ پاداش و تغییر اهدا کنند.

بازی Outriders در حال حاضر بر روی کنسول ‌های پلی ‌استیشن 4، پلی ‌استیشن 5، ایکس ‌باکس وان، ایکس ‌باکس سری ایکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳ رای
به زودی به ‌روزرسانی جدیدی برای بازی Age of Empires 2 عرضه می‌شود
به ‌روزرسانی جدیدی برای بازی Civilization 6 معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست