رکورد جمع ‌آوری کمک ‌های مالی توسط بازی Star Citizen شکسته شد

اخبار پیرامون بازی Star Citizen، حاکی از آن هستند که پروژه‌ی ساخت این بازی بار دیگر در زمینه‌ی مبالغ جمع‌آوری شده در کمپین کیک‌استارت خود موفق به رکورد شکنی شد و این مبلغ هم‌اکنون از مرز ۳۴۰ میلیون دلار عبور کرد.

هم‌اکنون چند سالی است که بازی Star Citizen و پروژه‌ی ساخت آن به واسطه‌ی موارد عجیب و غریبی که اکثریت قریب به اتفاق بازی‌بازان بر آن‌ها واقف هستند، بر سر زبان‌ها افتاده است و همانطور که اشاره شد، کمپین جمع‌آوری کمک‌های مالی و یا اصطلاحاً کیک‌استارت توسعه‌ی این بازی نیز اخیراً موفق شد تا آخرین رکورد ثبت شده در این زمینه که دست بر قضا در تصاحب خود بود را بکشند. از طرفی دیگر، این کمپین با جمع آوری مبلغی معادل ۷۹ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ و رقمی معادل ۴۸ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹، موفق شد تا رکورد جمع‌آوری کمک‌های مالی در کمپین کیک‌استارت در طول یک سال را نیز بشکند تا در مجموع این عدد به رقم بسیار عجیب ۳۴۰ میلیون دلار برسد. همچنین، به عنوان مثال جالب است بدانید که شرکت سونی پیش‌تر با پرداخت مبلغی معادل ۲۲۹ میلیون دلار توانسته بود تا استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و عناوینی نظیر Spider-Man و Ratchet and Clank را به صورت کلی خریداری و تصاحب کند.

البته، کارشناسان بازی‌های ویدیویی دلیل اصلی این موضوع را به رکورد شکنی تعداد بازی‌بازان سراسر دنیا و نیاز دو چندان به این سرگرمی در سال ۲۰۲۰ تلقی می‌کنند. همان‌طور که مطلع هستید، شیوع ویروس کرونا در سال گذشته‌ی میلادی بستری بسیار مناسب را برای صنعت بازی‌های ویدیویی فراهم ساخت تا کاربران و علاقه‌مندان بیشتری جذب این حوزه شوند. در نتیجه، بازی Star Citizen نیز موفق شد تا یک فن‌بیس بسیار عظیم گردآوری کرده تا از هم‌اکنون مخارج و احتمالاً میزان فروش خود را تامین و تضمین کرده باشد.

بازی Star Citizen، در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در حال حاضر نیز نسخه‌ی آلفای بازی در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
بازی Skyrim ماد جدید اضافه کرد که کیفیت بافت‌ شخصیت‌ها را افزایش می‌دهد
استودیوی اتلوس در حال تدارک برنامه ‌ای ویژه به مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه‌ی Persona است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست