تاریخ انتشار بازی Pascals Wager Definitive Edition مشخص شد

تیم سازنده‌ی بازی Pascals Wager Definitive Edition که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است.

Pascals Wager Definitive Edition عنوانی در سبک Souls-like است که آن را باید نسخه‌ای بهبود یافته از بازی Pascal’s Wager به حساب آورد. این بازی قرار است محتویات و کیفیت بیشتری را با خود به همراه داشته باشد و انتظا می‌رود که عده‌ی زیادی هم از آن استقبال نمایند. در این عنوان باید هدایت کاراکتری قدرتمند را به دست گرفته و با شمشیر خود دشمنان زیادی را از بین ببرید. بازی فقط به مبارزات ختم نمی‌شود و حل معماهای عجیب و پیچیده هم بخش مهمی از آن به حساب می‌آید. پس در صورتی که از دوستداران این عناوین هستید، Pascals Wager Definitive Edition را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی جاینت گلوبال (Giant Global) و ورکس تیپس‌ورکس (Works TipsWorks) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

نسخه‌ی اصلی بازی فوق ابتدا بر روی گوشی‌های هوشمند منتشر شد و پس از مدتی به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید. حال Pascals Wager Definitive Edition قرار است با کیفیت و گرافیک بالاتر در تاریخ 22 اسفند 1399 (12 مارس 2021 میلادی) تنها برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. ظاهرا تیم سازنده در نظر دارد تا بلافاصله پشتیبانی خود را از این نسخه آغاز نماید. انتشار چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی برای این اثر، از اهداف بلند مدت این تیم به حساب می‌آید. عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و در نهایت باید دید که آیا این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
سیستم مورد نیاز بازی It Takes Two اعلام شد
پشتیبانی از FPS Boost ممکن است به بازی Dragon Age Inquisition اضافه شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست