تاریخ شروع فصل اول Destruction AllStars مشخص شد

تاریخ انتشار:                                                              2021-02-02

سبک:                                          Action game, Vehicular combat

سازنده:                                                                  Lucid Games

ناشر:                                            Sony Interactive Entertainment

امتیاز ایران استریمر:                                                                 

به تازگی استودیوی لوسید گیمز (Lucid Games) در خبری رسمی به ارائه‌ جزئیات زیادی از فصل اول بازی رقابتی و چندنفره‌ Destruction AllStars پرداخت و تریلر مربوط به زمان آغاز آن را برای علاقه‌ مندان منتشر کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، فصل اول بازی Destruction AllStars از تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1400 (5 مه 2021 میلادی) آغاز خواهد شد و شامل یک AllStar جدید به نام Alba و اتومبیل ویژه‌ او که تحت عنوان Claymore معرفی شده است، خواهد بود. همچنین گیمر ها می‌توانند در فصل اول از حالت جدید Blitz Mode لذت برده و از محتویات اولین AllStar Pass نیز استفاده نمایند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به گفته‌ استودیوی لوسید گیمز، شخصیت Alba به عنوان یک کهنه سرباز به بازی Destruction AllStars آمده است. وی در گذشته عضو ارشد نیرو های اسکاتلندی بوده و زره مخصوص و منحصر به فردی را به تن دارد. این شخصیت با شروع فصل اول، Challenge Series مخصوص خود را دریافت خواهد کرد. در مورد توانایی‌ های این مبارز جدید نیز می‌توان گفت که او می‌تواند هنگامی که پیاده در میدان نبرد به سر می‌برد، برخی مسدودکننده‌ ها و موانع را بر سر راه رقیبان قرار دهد. همچنین اتومبیل Claymore می‌تواند به جای وارد کردن ضربات سنگین به خودرو های دیگر، در فواصل نزدیک به آن‌ ها اشعه‌ لیزری شلیک کند.

بتل‌ پس بازی Destruction AllStars که با نام AllStar Pass معرفی شده، شامل بیش از 100 رده خواهد بود که گیمر ها برای دریافت آن به هزار Destruction Points احتیاج دارند. در این بتل‌ پس انواع پوسته‌ های افسانه‌، حرکات نمایشی، پوستر های جذاب و موارد شخصی‌ سازی به چشم می‌خورند.

با این حال، حالبت جدید Blitz از ابتدای فصل اول در دسترس قرار ندارد و گیمر ها در نیمه‌ فصل می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. در این حالت، گیمر ها با آغاز هر دور از رقابت باید یک شخصیت جدید را انتخاب کنند و تنها میزان سلامتی و انرژی آن‌ ها برای دور بعد ذخیره خواهد شد. همچنین امتیازات حالت Blitz در سیستم رده‌ بندی بازی اثری نخواهد داشت اما گیمر ها می‌توانند با شرکت در این رقابت‌ های مهیج به جوایز ارزشمندی دست یابند.

در نهایت استودیوی لوسید گیمز اعلام کرد که چند هفته پس از آغاز فصل اول، حالت Photo Mode به بازی افزوده خواهد شد تا گیمر ها بتوانند لحظات هیجان‌ انگیز خود را ثبت کرده و آن را با دیگران به اشتراک گذارند. انواع برچسب‌ ها، فیلتر ها و قاب‌ های متنوع برای شخصی‌ سازی بخش Photo Mode نیز در دسترس علاقه‌ مندان قرار خواهد گرفت.

بازی Destruction AllStars هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌ استیشن 5 در دسترس علاقه‌ مندان قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۱ رای
تریلری از گیم‌ پلی بازی Samurai Warriors 5 عرضه شد
تریلر هنگام عرضه‌ بازی Returnal منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست