احتمال عرضه‌ The Witcher 4 در سال 2025 وجود دارد

به نظر می‌رسد تاریخ عرضه‌ عنوان The Witcher 4 خیلی زودتر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید. استودیو  CD Project Red همواره به توسعه‌ بازی ‌ها در مدتی طولانی و انتشار آن ‌ها در مدتی کوتاه معروف بوده است.

تاریخ معرفی بازی Cyberpunk 2077، به هشت سال پیش از تاریخ عرضه ‌اش بازمی‌گردد. اگر تنها این مورد را بررسی کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که استودیو CD Project Red، بازی ‌هایش را خیلی زودتر از تاریخ عرضه معرفی می‌کند. اگرچه، CD Project Red این کار را تنها برای Cyberpunk 2077 انجام داد. این استودیوی لهستانی، هم The Witcher 2 و هم The Witcher 3 را تنها 2 سال پیش از زمان عرضه معرفی کرد؛ که برای یک عنوان AAA، کاری به مراتب پسندیده‌ تر است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

حال این موضوع چه ارتباطی با The Witcher 4 دارد؟! استودیو CD Project Red در هفته‌ جاری اعلام کرد که توسعه‌ عنواین Cyberpunk و Wtcher جدید را از سال 2022 آغاز می‌کند. در این صورت، با توجه به مواردی که پیش از این ذکر شد، می‌توان به عرضه‌ The Witcher 4 -یا هر نامی که در پایان پروژه خواهد داشت- تا سال 2025 یا 2026 امیدوار بود و اگر CD Project Red همچون موارد پیشین عمل کند، احتمالا بازی موردبحث را در سال 2023 یا 2024 معرفی خواهد کرد.

نکته ‌ای که در حال حاضر از آن مطمئن هستیم، این است که برخلاف Cyberpunk 2077، تاریخ عرضه‌ی این بازی از زمان معرفی آن خیلی دور نخواهد بود؛ چراکه CD Project Red این موضوع را هم تایید کرد که قصد دارد بازی ‌های خود را زمانی معرفی کند که تاریخ عرضه‌ آن‌ ها نزدیک باشد.

اگرچه احتمال به حقیقت پیوستن این موضوع بسیار بالا است، اما بازهم چیزی بیش از یک احتمال نیست. اگرچه، پس از افتضاحی که Cyberpunk 2077 به همراه داشت، بی‌شک CD Project Red به بازگشت به شکوه سابق بسیار علاقه ‌مند خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای
بازی Faraday Protocol معرفی شد
به ‌روزرسانی جدیدی برای بازی Minecraft منتشر شد

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست