Xbox Game Pass به ‌زودی دو بازی مبارزه‌ای بزرگ را از دست خواهد داد

Xbox Game Pass در اوایل سال ۲۰۲۱ دو بازی مبارزه‌ای بزرگ را از دست خواهد داد.مایکروسافت شدیدا روی سرویس اشتراکی خود یعنی Xbox Game Pass تمرکز کرده است. در واقع این سرویس اصلی‌ ترین استراتژی مایکروسافت در نسل نهم است و این شرکت با سرمایه‌گذاری زیاد بر روی آن، از رشد این سرویس در آینده اطمینان دارد.

در حالی که ماهیانه بازی ‌های بیشتری به این سرویس اضافه می‌شوند، عناوینی نیز آن را ترک می‌کنند.جدیدترین بازی که سرویس Xbox Game Pass را ترک کرده است عنوان Mortal Kombat X است،این بازی در زمان عرضه در سال ۲۰۱۵ با تحسین منتقدان مواجه شد و در حالی که اخیرا زیر سایه‌ی Mortal Kombat 11 قرار گرفته است، همچنان از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای بر روی ایکس‌باکس وان یاد می‌شود.اما همچنان عناوین مبارزه‌ای جذابی وجود دارند که می‌توانند نظر گیمر ها را جلب کند.

در حال حاضر پنج بازی مبارزه‌ای سنتی برروی سرویس Xbox Game Pass موجود است. این بازی‌ها شامل Killer Instinct، Marvel vs. Capcom: Infinite، Power Rangers: Battle for the Grid، Soulcalibur 6 و Tekken 7 می‌شوند.اما همین عناوین هم با گذشت زمان از سرویس Xbox game pass حذف میشوند.

بازی  Tekken 7 نیز به‌زودی سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهد کرد. هنوز تاریخ دقیق خروج این بازی از سرویس مایکروسافت اعلام نشده است اما احتمالا در ۲۶ دی ۱۳۹۹ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۱) این اتفاق رخ خواهد داد. اگرچه خروج این دو بازی بزرگ مبارزه‌ای برای طرفداران ناراحت‌کننده است اما این موضوع طبیعتِ سرویس Xbox Game Pass است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
فصل سوم بازی FIFA 21 آغاز شد
بازی Mortal Kombat X از سرویس ایکس‌ باکس گیم ‌پس خارج شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست