احتمالا به زودی بخش زامبی به عنوان Call of Duty Warzone اضافه شود

تصویر جدید منتشر شده از بازی Call of Duty Warzone علاقمندان به زامبی‌ها تحریک کرده تا در مورد اضافه شدن بخش زامبی به این عنوان نظریه پردازی کنند.

بعد از اینکه برخی از بازی‌بازان نکاتی و سرنخ‌هایی از زامبی‌ها در بازی Call of Duty Warzone پیدا کردند، تئوری‌های بسیاری در رابطه با اضافه شدن حالت زامبی به این عنوان شکل گرفت. مدت‌هاست که این بازی با شایعاتی از قبیل اضافه شدن حالاتی مانند تخریب هسته‌ای، حمله‌ی ارواح و یا حالات آب و هوایی مختلف به نقشه‌ی وردانسک (Verdansk) پر شده است. در حالی که اکثر این شایعات به احتمال بسیار زیاد غیر واقعی هستند، اما ممکن است که واقعا زامبی‌ها در آینده به داستان Call of Duty Warzone راه یابند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

عنوان Call of Duty Warzone داستان خود را با داستان بازی Call of Duty Black Ops Cold War همراه کرده است. در حالی که طبق داستان این عنوان در سال 1960 در حال بررسی یک تهدید گازی فعال در وردانسک هستیم، یک تهدید جدید حول محور زامبی‌ها در حال رشد است. این تهدید ممکن است که سرانجام در وردانسک رخ دهد یا به عنوان یک رویداد کوتاه مدت یا به یک فصل جداگانه در این بازی عرضه گردد.

در یک توییت ارسال شده توسط کاربر EricMaynardIII، یکی از طرفداران پرا قرص سری Call of Duty، یکی از ماشین‌های Trial که در بخش زامبی‌های عنوان Call of Duty Black Ops Cold War  در یک بیمارستان از بازی Call of Duty Warzone کشف شده است. بر اساس این تصویر، بازی‌باز نه تنها می‌تواند آن را بررسی کند، بلکه می‌تواند با آن ارتباط برقرار کرده و یک واکنش ناشناخته‌ای ایجاد نماید. این دستگاه عموما در حالت زامبی بازی Call of Duty Black Ops Cold War ظاهر می‌شود، جایی که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا امتیازات کسب کرده خود را برای دریافت پاداش معامله کنند. با توجه به اینکه این ماشین معمولا فقط امتیازات کسب شده در بخش زامبی را قبول می‌کند، باعث ایجاد شایعاتی درمورد اضافه شدن حالت زامبی به این عنوان شده است.

اضافه شدن بخش زامبی‌ها برای مدت طولانی است که توسط بازی‌بازان Call of Duty Warzone درخواست می‌شود. پس از حضور موفق این حالت در منطقه‌ی Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4، بازی‌بازان منتظر روزی هستند که این حالت در عملیات وردانسک نیز ظاهر شود. حالت زامبی‌ها می‌تواند امکانات جدید تاکتیکی را باز کند و بازی‌بازان را به یک رقابت بسیار خوب و جذاب بتل رویال بکشاند.

در حالی که دیده شدن این دستگاه جالب توجه است، اما هنوز تائیدی بر قطعیت حالت زامبی نمی‌باشد. اکتیویژن (Activision) و تری‌آرک (Treyarch) هنوز اعلام نکرده‌اند که این حالت به طور رسمی به بازی اضافه می‌شود یا خیر، اما تا جایی که می‌دانیم یک به روزرسانی جدید باری این عنوان در حال آمدن است. فصل دوم بازی Call of Duty Warzone، فصلی پر از احتمالات است و ظهور یک گله زامبی و مردگان متحرک بدون شک می‌تواند از هیجان‌انگیزترین این احتمالات باشد.

با این همه هنوز هیچ چیزی در این رابطه رسمی نشده است و بهتر است تا انتشار اطلاعات معتبرتر منتظر بمانیم. همچنین در حال حاضر حالات بسیار متنوعی برای عنوان Call of Duty Warzone در نظر گرفته شده است که بازی‌بازان می‌توانند تا انتشار رسمی اطلاعات درباره‌ی بخش زامبی این عنوان با آن‌ها سرگرم شوند.

عنوان Call of Duty Warzone بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس بازی‌بازان قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
به‌ روزرسانی برای رفع باگ‌ های Control Ultimate Edition منتشر خواهد شد
جزئیات به‌روزرسانی جدید FIFA 21 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست