دو نسخه‌ از سری Battlefield Bad Company در حال بازسازی بوده‌اند

گزارش جدیدی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) در گذشته در حال ساخت دو نسخه‌ی بازسازی شده از سری فرعی Battlefield Bad Company بوده‌اند.

بدون شک یکی از بزرگترین مجموعه‌های شرکت الکترونیک آرتس و یکی از برترین عناوین تیراندازی تاریخ را می‌توان سری محبوب Battlefield به شمار آورد. اخیرا شرکت الکترونیک آرتس در خبری رسمی اعلام کرد که قرار است نسخه‌ی بعدی این سری در بهار سال جاری میلادی معرفی شود. با این حال هنوز هیچ جزئیاتی در مورد داستان، حالت‌های چند نفره و گیم‌پلی این اثر منتشر نشده است. حال به تازگی خبرهایی غیر رسمی به گوش می‌رسند که به بازسازی دو نسخه‌ی قدیمی از سری Battlefield اشاره دارند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

کسانی که امیدوارند بازی بعدی Battlefield نسخه‌ی بعدی Battlefield Bad Company باشد، احتمالا از شنیدن این شایعه کمی ناامید تخواهند شد. اخیرا آقای جف گراب (Jeff Grubb) در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اظهار داشت که نسخه‌ی بعدی Battlefield Bad Company در برنامه‌های آینده‌ی شرکت الکترونیک آرتس جایی ندارد. آقای گراب افزود که با این حال شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی دایس در گذشته در حال توسعه‌ی نسخه‌های بازسازی شده از Battlefield Bad Company و Battlefield Bad Company 2 بوده‌اند اما به محض رسیدن آقای وینس زمپلا (Vince Zampella) به ریاست استودیوی دایس، روند توسعه‌ی این دو بازی تا تاریخ نامعلومی متوقف شده است و این استودیو در حال حاضر بر روی نسخه‌ای اصلی از سری Battlefield کار می‌کند.

همچنین آقای جف گراب در توضیحات خود افزود که شرکت الکترونیک آرتس در مورد توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری فرعی Battlefield Bad Company بسیار محتاطانه عمل خواهد کرد و تنها روند توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی را هنگامی آغاز می‌کند که از موفقیت آن اطمینان داشته باشد؛ چرا که به عقیده‌ی آقای گراب، این سری فرعی برای مجموعه‌ی Battlefield و شرکت الکترونیک آرتس به مانند یک برگ برنده به شمار می‌آید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
توکی گیمز (۲K Games) ناشر بازی‌های Borderlands باقی خواهد ماند
ویدئوی جدیدی به معرفی بازی Total War Warhammer 3 می‌پردازد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست