به‌روزرسانی 1.5 بازی Hunt Showdown منتشر شد

تیم سازنده‌ی بازی Hunt Showdown همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی 1.5 این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد که محتویات جالبی را هم به آن اضافه می‌کند.

Hunt Showdown را باید اثری در ژانرهای اکشن و تیراندازی به صورت سوم‌شخص به شمار آورد که ابتدا در سال 2018 میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی نیز قرار گرفت. خوشبختانه پشتیبانی تیم سازنده در این مدت بسیار خوب بوده و همین قضیه، محبوبیت بازی را بیشتر از قبل کرد. حال بیش از سه میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی این عنوان هستند که آمار خوبی به حساب می‌آید. پس در صورتی که شما هم از دوستداران این سبک‌ها هستید، Hunt Showdown را به هیچ وجه از دست ندهید. بد نیست بدانید که شرکت کرایتک (Crytek) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته است.با ایران استریمر (iranstreamer.com) همراه باشید.

چند روز قبل گففته شد که دقیقا سه سال از انتشار بازی Hunt Showdown و به همین مناسبت، تیم سازنده برنامه‌های زیادی برای جلب رضایت هواداران در سال جاری دارد. حال یکی از این برنامه‌ها پیاده‌سازی شده و به‌روزرسانی 1.5 این اثر به دست طرفداران رسیده است. هدف اصلی سازندگان از عرضه‌ی این به‌روزرسانی، ایجاد تغییراتی در سلاح‌ها و نحوه‌ی تیراندازی این بازی بوده است. بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا به سبکی متفاوت در مقایسه با گذشته تیراندازی کرده و از آن لذت ببرند. همچنین سلاح‌های تازه‌ای به این اثر اضافه شده است تا شاهد تنوع بیشتری در این خصوص باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
تریلری از بخش داستانی بازی Paradise Lost منتشر شد
Operation 6 بازی Gears 5 معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست