سی ‌دی پراجکت رد بهبود ‌های به‌ روزرسانی 1.2 بازی Cyberpunk 2077 را نشان می‌دهد

تاریخ انتشار:                                                             2020-12-10

سبک:                                                                  Action – RPG

سازنده:                                                   CD Projekt Red Studio

ناشر:                                                                        CD Projekt

امتیاز ایران استریمر:                                                                  8

سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt RED) اخیراً یک پست جدید را در وبلاگ رسمی خود منتشر کرده است که مهم‌ ترین بهبود ‌های گیم ‌پلی به‌ر وزرسانی 1.2 بازی Cyberpunk 2077 را نشان می‌دهد. این طور که به نظر می‌رسد، توسعه‌دهندگان موفق شده‌اند تا مشکلات مربوط به ظاهر شدن ناگهانی پلیس، رانندگی و موارد دیگر را رفع کنند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

طراح ارشد گیم ‌پلی و طراح فنی بازی Cyberpunk 2077 در این پست اعلام کرده‌اند که مشکل ظاهر شدن ناگهانی NPC‌ ها در پشت سر بازی‌باز تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. همچنین حالا پلیس مدتی پس از گزارش ارتکاب جرم به محل اعزام خواهد شد.

این قدم مهمی برای بهبود رفتار پلیس در بازی است. این باعث می‌شود تا ظاهر شدن ناگهانی NPC‌ها در پشت سر بازی‌باز کاهش پیدا کند و همچنین زمان بیشتری طول بکشد تا پلیس پس از گزارش جرم به محل مورد نظر برسد. ما همچنین یک «پهباد» شناسایی هم اضافه کرده‌ایم تا بازی‌باز حس کند که پلیس در حال ارزیابی وضعیت است.

یکی دیگر از بهبود‌ های مهم گیم‌ پلی در به‌ روزرسانی 1.2 به مکانیک‌های رانندگی در Cyberpunk 2077 مربوط می‌شود؛ موضوعی که از همان زمان عرضه‌ بازی توسط بازی‌بازان مورد انتقاد قرار گرفت. جهت رفع این مشکل، سی‌دی پراجکت رد یک گزینه برای تنظیم میزان حساسیت سرعت حرکت فرمان را در بخش تنظیمات قرار داده است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنند. انتظار می‌رود که پس از نصب به‌روزرسانی جدید، کنترل وسایل نقلیه در Cyberpunk 2077 روان ‌تر از گذشته باشد.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم‌ های استیدیا و رایانه ‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
Watch Dogs Legion Online در دسترس کاربران رایانه های شخصی قرار گرفت
بازی Gotham Knight تا سال 2022 تاخیر خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست