به ‌روزرسانی 2.06 بازی Valorant منتشر شد

تاریخ انتشار:                                                              2020-06-02

سبک:                                       Multilplayer First-Person Shooter

سازنده:                                                                    Riot Games

ناشر:                                                                       Riot Games

امتیاز ایران استریمر:                                                                8.8

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) که در گذشته از انتشار یک به ‌روزرسانی برای بازی Valorant خبر داده بود، سرانجام امروز آن را در اختیار هواداران قرار داد.

Valorant از سری آثار اول‌ شخص و تیراندازی است که اواسط سال 2020 میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. یکی از دلایل محبوبیت این اثر، محتویات جذابی همچون شخصیت ‌های زیاد برای انتخاب است. در مجموع پشتیبانی تیم سازنده از این عنوان خوب بوده است و هنوز هم ادامه دارد. ضمنا گیمر ها قادر هستند تا به بخش ‌های فراوانی هم دسترسی داشته باشند. در بخش اصلی این اثر باید گروهی 5 نفره را تشکیل داده و با تیم مقابل نبرد سختی داشته باشید. بیشتر حالت ‌های این بازی به صورت چند نفره است و تجربه‌ آن‌ها با دوستان و یا سایر گیمر ها از دیگر نقاط جهان امکان‌ پذیر خواهد بود. پس در صورتی که از دوستداران ژانر های ذکر شده هستید، Valorant را به هیچ عنوان از دست ندهید.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

مدت‌ ها بود که گیمر ها خبر خوبی از بازی Valorant نداشتند. آخرین بار کاراکتری به نام Astra به این اثر اضافه شد که ویژگی‌ ها و مهارت ‌های فراوانی در خود داشت. حال امروز به‌ روزرسانی 2.06 این اثر در دسترس قرار گرفته است. درر روز های اخیر مشکلاتی مربوط به سلاح Bucky به تیم سازنده گزارش شده بود. گیمر ها اعتقاد داشتد که این سلاح قدرت لازم برای نابود کردن دشمنان را ندارد و این را نوعی نقص بزرگ می‌دانستند. در همین راستا، این مشکل به وسیله‌ی این به‌روزرسانی رفع شد. همچنین ایراداتی در نحوه‌ حرکت و مبارزات دو کاراکتر Yoru و Viper به چشم می‌خورد که خوشبحتانه آن‌ها هم برطرف شدند. حال باید منتظر بود و دید که رایت گیمز برای آینده‌ی بازی Valorant چه برنامه ‌هایی در سر دارد.

بازی Valorant در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار دارد. به نظر می‌‎رسد که نسخه‌ کنسولی این عنوان نیز در راه است، اما فعلا از آن خبری در دست نیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای
به‌ روزرسانی Wack-a-Mole برای بازی Dead Cells عرضه شد
بهینه ‌سازی جدیدی برای بازی Marvels Avengers منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست