بازی Valheim به پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی استیم تبدیل شد

والهایم

طبق جدول فروش هفتگی استیم، بازی تازه منتشر شده‌ی Valheim به پرفروش‌ترین عنوان هفته‌ی این فروشگاه تبدیل شده است. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

چارت فروش هفتگی استیم، که براساس درآمد محاسبه‌ می‌شود ، یک عنوان جدید را در صدر می‌بیند. پس از آن‌که بازی از شروع سال ۲۰۲۱ به مدت چند هفته در صدر پرفروش‌ترین عناوین استیم قرار داشت، جای خود را به دو عنوان جدید داد. هفته‌ی گذشته بازی مستقل و استراتژی Dyson Sphere Program در صدر جدول قرار گرفت. حال در این هفته‌، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Valheim صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین استیم را از آن خود کرده است. این بازی یک اثر چندنفره در سبک بقا به شمار می‌رود. بازی مذکور از دوران وایکینگ‌ها الهام گرفته است و استودیوی Iron Gate AB وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده دارد.

در حالی که استیم به عنوان بخشی از لیست عناوین پرفروش هفتگی خود، میزان درآمد یا اطلاعات مربوط فروش را ارائه نمی‌کند، اما موفقیت بازی Valheim بدیهی به نظر می‌رسد. این بازی هفته‌ی گذشته در استیم منتشر شد و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار بازی‌باز همزمان دارد. البته در هفته‌ی گذشته این آمار به ۱۳۱ هزار بازی‌باز همزمان رسیده بود، بنابراین احتمالاً تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رفته است. این آمار برای یک عنوان مستقل که در مرحله‌ی دسترسی زودهنگام قرار دارد، خیره‌کننده به نظر می‌رسد. با ایران استریمر همراه باشید.

پس از بازی Valheim، بازی‌های Tale of Immortal و Nioh 2 Complete Edition به ترتیب در رده‌ی دوم و سوم پرفروش‌ترین عناوین هفته‌ی استیم قرار دارند. بازی Total War: Warhammer 3 که در اواخر سال جاری میلادی عرضه می‌شود، در رده‌ی چهارم این فهرست قرار دارد و پیش‌فروش آن از مدتی قبل آغاز شده است. برای مطلع شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
Alirexza
احتمال انتشار Halo The Master Chief Collection بر روی پلتفرمی جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست