از گیم ‌پلی نسخه‌ VR بازی Resident Evil 4 در رویداد اوکولوس رونمایی شد

بازی محبوب Resident Evil 4 قرار است به صورت واقعیت-مجازی کامل، بر روی پلتفرم اوکولوس (Oculus) منتشر شود و توسعه‌ دهندگان برای تجربه‌ بهتر گیمر ها، برخی تغییرات را در گیم‌ پلی و مکانیسم‌ های آن ایجاد کرده‌اند.

در جریان رویداد Oculus Gaming Showcase، جزئیاتی در مورد بازی ‌های آینده‌ پلتفرم واقعیت-مجازی اوکولوس منتشر شد. همچنین در جریان این رویداد مشخص شد که نسخه‌ی مخصوص بازی Resident Evil 4 قرار است در دسترس کاربران Oculus Quest 2 قرار گیرد. با این حال شاید خبر مذکور برای طرفداران سری Resident Evil کمی نا امیدکننده باشد؛ چرا که اخیرا شایعات بسیار زیادی در مورد باز‌ سازی نسخه‌ چهارم منتشر شده بود و طرفداران انتظار یک ریمیک از نسخه‌ چهارم برای کنسول ‌های نسل نهمی را داشتند. در هر صورت اکنون جزئیات بیشتری از گیم ‌پلی نسخه‌ واقعیت-مجازی Resident Evil 4 در جریان رویداد Oculus Gaming Showcase منتشر شده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

بازی Resident Evil 4 که در زمان انتشار خود با استفاده از سیستم دوربین روی شانه نوآور بود، حال قرار است بر روی پلتفرم واقعیت-مجازی اوکولوس با زاویه‌ دوربین اول شخص دنبال شود. گیمر ها می‌توانند با استفاده از کنترلر های مخصوص Oculus Touch، به روشی کاملا جدید با دنیای Resident Evil 4 تعامل داشته باشند. در این نسخه تمامی آیتم‌ ها به صورت فیزیکی برداشته خواهند شد و اسلحه ‌ها با حرکت دست بارگیری می‌شوند. همچنین قابلیت استفاده‌ همزمان از چاقو و اسلحه در دو دست برای گیمر ها وجود خواهد داشت. به عقیده‌ سازندگان، این نسخه می‌تواند پیوند بین دو بازی Resident Evil 4 و Resident Evil Village را بیشتر از قبل نشان دهد.

همچنین نسخه‌ واقعیت-مجازی Resident Evil 4 یک به‌ روزرسانی کامل در زمینه‌ صوتی دریافت کرده است که کیفیت صدا های محیطی را ارتقا داده و گیمر ها می‌توانند محل دقیق صدا های ایجاد شده را تعیین نمایند. سرانجام سیستم Inventory دچار تغییرات گسترده شده و گیمر ها می‌توانند با استفاده از Inventory شناور، تمامی آیتم ‌های خود را به صورت واقعی و کاملا پویا مدیریت نمایند.

Resident Evil 4 VR قرار است در اواخر سال 2021 میلادی به صورت انحصاری بر روی پلتفرم اوکولوس عرضه شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
ماد زامبی برای بازی Halo 3 منتشر شد
تاریخ انتشار بازی Tales of Arise مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست