کسب تروفی پلاتینیوم Spider Man Miles Morales با پاداش همراه خواهد بود

به تازگی اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهد گیمر هایی که موفق شوند عنوان Spider Man Miles Morales را به صورت 100 درصد کامل کنند و تروفی پلاتینیوم آن را کسب نمایند، از سوی بخش پلی‌استیشن شرکت سونی یک پاداش کوچک به پاس این اقدام با ارزش خود دریافت خواهند کرد.

عنوان Spider Man Miles Morales هم‌زمان با عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن 5 در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و توانست با نمرات و بازخورد خوب گیمر ها همراه شود. از آن جایی که این بازی یک نسخه‌ی فرعی به شمار می‌آید، از بخش داستانی کوتاهی برخوردار است و کامل کردن ماموریت‌ها و کسب تروفی پلاتینیوم آن نیز در مقایسه با سایر عناوین انحصاری بخش پلی‌استیشن، چالش خاصی برای علاقه‌مندان به کسب تروفی نخواهد داشت.

حال به تازگی مشخص شده است که بخش پلی‌استیشن شرکت سونی برای آن دست از بازی‌بازانی که تمامی چالش‌ها و ماموریت‌های بازی Spider Man Miles Morales را به پایان رسانند و تروفی پلاتینیوم آن را کسب نمایند، یک ایمیل خواهد فرستاد که علاوه بر تشکر و تبریک به این افراد، یک کد مخصوص به آن‌ها هدیه داده می‌شود تا بتوانند در بخش Photo Mode از فریم‌ و ژست جدیدی بهره‌مند شوند. این افراد می‌توانند از این فریم خاص استفاده کرده و به شیوه‌ای ویژه و منحصر به فرد، موفقیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارند؛ چرا که تنها افرادی که تروفی پلاتنیوم بازی Spider Man Miles Morales را کسب کرده‌اند، قادر به استفاده از این فریم خواهند بود.

باید توجه داشت که عنوان Spider Man Miles Morales نخستین بازی انحصاری بخش پلی‌استیشن نیست که برای کسب‌کنندگان تروفی پلاتینیوم آن پاداشی در نظر گرفته شده است. پیش از این در بازی Ghost of Tsushima یک لباس رنگارنگ و منحصر به فرد، در عنوان God of War یک ست از آواتارهای زیبا، در Bloodborne یک پس‌زمینه‌ی شگفت‌انگیز و در بازی Marvel’s Spider Man نیز یک آواتار جالب به افرادی که موفق شوند این آثار را تا 100 درصد کامل نمایند، اهدا شده بود.

بازی Spider Man Miles Morales هم‌اکنون به صورت بین‌ نسلی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning به نینتندو سوییچ می‌آید
اطلاعاتی در مورد حالت‌های Weapon Mod بازی Fortnite لو رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست