نسخه‌ی XBOX ONE: Gal Gun Returns به صورت ناگهانی لغو شد

XBOX ONE

به‌تازگی خبری مبنی بر لغو شدن بازی Gal Gun Returns برای کنسول ایکس‌باکس وان شرکت مایکروسافت، منتشر شده است. با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

جدیداً خبری مبنی بر لغو شدن بازی Gal Gun Returns برای کنسول ایکس‌باکس وان (Xbox One) شرکت مایکروسافت، منتشر شده است و ادعا دارد که روند توسعه‌ی این اثر دو ماه مانده به زمان عرضه‌ به صورت ناگهانی متوقف شده است. پس از انتشار این خبر غیر منتظره، موجی از انتقادات و سوالات در مورد روند سانسور اخبار و مخفی‌کاری بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت(Microsoft) به راه افتاد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

در هفته‌ی گذشته، استودیوی اینتی کرییتز (Inti Creates) در خبری اعلام کرد که بازی Gal Gun Returns برای کنسول ایکس‌باکس وان در حال توسعه بوده اما هم‌اکنون ادامه‌ی روند ساخت آن به دلایل نامعلومی متوقف شده است. استودیوی سازنده در بیانیه‌ی خود اظهار داشت که روند توسعه‌ی این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان، کامل و طبق برنامه پیش رفته و چندی پیش به اتمام رسید و پس از آن ROM آن در دست بررسی قرار داشت. با این حال طی یک جلسه با شرکت مایکروسافت، آن‌ها نه تنها اعلام کردند که روند پیشرفت بازی متوقف شود، بلکه از توسعه‌دهنده خواستند که آن را کاملا رها کنند که هنوز دلیل اصلی آن مشخص نشده است.با ایران استریمر همراه باشید.

استودیوی اینتی کرییتز (Inti Creates) درباره‌ی این مسئله به بیان برخی مطالب پرداخت:

“امروز می‌خواهیم اعلام کنیم که دیگر بازی Gal Gun Returns را بر روی کنسول‌های خانواده‌ی ایکس‌باکس منتشر نخواهیم کرد. به عنوان خالقین مجدد بازی کلاسیک و نسخه‌ی اصلی Gal Gun، ما می‌خواستیم روح اولیه‌ی ورود این بازی بر روی کنسول‌های مایکروسافت را حفظ نماییم. در حالی که توسعه‌ی نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی به پایان رسیده بود و ROM آن تحت بررسی قرار داشت، پس از یک جلسه‌ی مفید و دوستانه با شرکت مایکروسافت، به این نتیجه رسیدیم که با این اقدام ممکن است بازی Gal Gun Returns بر روی سایر پلتفرم‌ها کیفیت مطلوب و منسجمی نداشته باشد؛ در نتیجه ما تصمیم گرفته‌ایم که برای عرضه‌ی آینده‌ی بازی Gal Gun Returns، مجدداً توجه خود را به نسخه‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی متمرکز نماییم. ما ناامیدی همه‌ی کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس که تمایل به تجربه‌ی Gal Gun Returns داشتند را درک می‌کنیم و از حمایت‌های آن‌ها سپاس‌گزاریم. به خاطر این تغییر برنامه از شما پوزش می‌طلبیم و امیدوار هستیم از تجربه‌ی بازی Gal Gun Returns بر روی سایر پلتفرم‌ها لذت ببرید. ما مشتاقانه منتظر همکاری‌های بعدی با شرکت مایکروسافت خواهیم بود.”

با این که استودیوی اینتی کرییتز(Inti Creates) به طور واضح  در مورد سانسور و مخفی‌کاری بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت در مورد علل این تصمیم توضیحی نداده است اما می‌توان متوجه شد که علت اصلی این تصمیم ناگهانی، از سوی مایکروسافت مخفی نگه داشته شده و آن‌ها تاکنون واکنشی نسبت به آن نداشته‌اند. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی با ایران استریمر(iranstreamer) همراه یاشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
سازنده بازی Gotham Knights به طور ضمنی تاریخ انتشار بازی را فاش کرد
مراحل توسعه‌ی بازی Final Fantasy VII Remake به خوبی پیش می‌رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست